TANIE-cnc.pl

Technologia CNC na każdą kieszeń

 

Sterowanie

Sterowanie konstrukcji odbywa się za pomocą komputera połączonego ze sterownikiem, a ten za pomocą silników krokowych wprawia w ruch poszczególne osie XYZ. Dzięki temu możemy dokonywać zmian położenia każdej osi za pomocą klawiatury komputerowej, bądź wprowadzać gotowe G-kody.

 

Program sterujący

Dokonujemy konfiguracji konstrukcji pod programy sterujące Mach2 oraz Mach3. Zaletą ich jest dostępność w wersji DEMO, intuicyjny interfejs, spora ilość użytkowników, a co za tym idzie, ogromna baza informacji na temat obsługi na różnych forach i stronie producenta http://www.machsupport.com

 

Projektowanie

Do wykonania jakiegokolwiek detalu wymagany jest indywidualny projekt. Bez niego nasza konstrukcja pozostaje bezużyteczna. Projekty można wykonywać bezpośrednio w programie sterującym Mach lub w programach zewnętrznych typu Corel, AutoCad, ArtCam i inne.

 

Informacja

Z racji dynamicznego rozwoju zamieszczanych informacji w naszym serwisie, pozwoliliśmy sobie, aby większa ich część została opublikowana na naszym forum, co pozwoli nam na częste aktualizacje zamieszczanych treści, w tym najnowszych filmów oraz zdjęć - zapraszamy.