TANIE-cnc.pl

Technologia CNC na każdą kieszeń

 

Aktualne Ceny

Wszystkie aktualne ceny naszych konstrukcji możecie Państwo zobaczyć w serwisie aukcyjnym Allegro, do którego link znajdziecie poniżej. Proszę kliknąć na poniższą ikonę, następnie wybrać interesującą Państwa serię konstrukcji, i tam w opisie aukcji znajdują się aktualne ceny, oraz dostępne formaty.

 

Serwis aukcyjny

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych aukcji , na których znajdziecie aktualną ofertę. W związku z dynamicznie poszerzającą się ofertą, nie wszystkie modele konstrukcji mogą być wyszczególnione w opisach aukcji. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny

nasze aukcje Allegro

 

Zamówienia

Każda konstrukcja przygotowywana jest indywidualnie dla Klienta na podstawie konkretnego zamówienia. Nie prowadzimy sprzedaży sklepowej, a jedynie realizujemy indywidualne zamówienia. W związku z powyższym prosimy o przemyślane zamawianie formatów konstrukcji, gdyż nie ma możliwości zamiany formatu konstrukcji po zaakceptowaniu zamówienia oraz zwrotu, bądź wymiany.

 

E-mail

W trosce o poprawność przyjmowanych zamówień, prosimy również Państwa o potwierdzenie email składanego zamówienia, z podaniem danych kontaktowych, typu konstrukcji, wrzeciona oraz innych dodatkowych opcji jakie mają zostać uwzględnione w zamówieniu.

 

Profi Line V6

Seria Frezarek CNC Profi Line charakteryzuje się wzmocnioną stalową konstrukcją, umożliwiając tym samym obróbkę metali miękkich oraz frezowanie i grawerowanie stali. Napędy wykonane z zastosowaniem śrub kulowych. Idealne dla Agencji Reklamowych oraz zakładów rzemieślniczych. Dokładność bazowania oraz powtarzalność: od 0,001 do 0,01mm na 1m2. Dokładność programowa od 0.001mm. Na naszym forum znajdziecie Państwo opisy konstrukcji wraz z ich podstawowymi danymi.

 

Super Line V6

Seria Frezarek CNC Super Line charakteryzuje się wzmocnioną stalową konstrukcją, umożliwiając tym samym obróbkę metali miękkich oraz frezowanie i grawerowanie stali. Napędy wykonane z zastosowaniem śrub trapezowych. Idealne dla Agencji Reklamowych oraz zakładów rzemieślniczych. Dokładność bazowania oraz powtarzalność: od 0,001 do 0,01mm na 1m2. Dokładność programowa od 0.001mm. Na naszym forum znajdziecie Państwo opisy konstrukcji wraz z ich podstawowymi danymi.

 

Speed Line V6

Seria Frezarek CNC Speed Line charakteryzuje się wzmocnioną stalową konstrukcją, umożliwiając tym samym obróbkę materiałów miękkich. Napędy wykonane z zastosowaniem listw zębatych umożliwiających duże prędkości pracy. Idealne dla Agencji Reklamowych oraz zakładów rzemieślniczych. Dokładność bazowania oraz powtarzalność: od 0,001 do 0,01mm na 1m2. Dokładność programowa od 0.001mm. Na naszym forum znajdziecie Państwo opisy konstrukcji wraz z ich podstawowymi danymi.

 

Plasma Line V6

Seria przecinarek Plazmowych CNC Plasma Line umożliwia przecinanie blach. Idealne dla ślusarzy oraz zakładów rzemieślniczych. Po zmianie głowicy istnieje możliwość zastosowania jako Frezarkę CNC - opcja dodatkowa. Dokładność bazowania oraz powtarzalność: od 0,001 do 0,01mm na 1m2. Dokładność programowa od 0.001mm. Na naszym forum znajdziecie Państwo opisy konstrukcji wraz z ich podstawowymi danymi.

 

Hobby Line V6

Konstrukcje stalowe Hobby Line przeznaczone do lekkich prac frezarskich w materiałach miękkich, plastikach, w miękkim aluminium i miękkich metalach kolorowych. Idealne rozwiązanie dla modelarzy. Konstrukcja przeznaczona do użytku domowego. Dokładność bazowania oraz powtarzalność: od 0,001 do 0,01mm na 1m2. Dokładność programowa od 0.001mm. Na naszym forum znajdziecie Państwo opisy konstrukcji wraz z ich podstawowymi danymi.

 

PCB Line V6

Konstrukcje stalowe, stworzone do typowych prac frezarskich na płytkach PCB, plastikach, w miękkim aluminium i miękkich metalach kolorowych. Idealne dla elektroników. Dokładność bazowania oraz powtarzalność: od 0,001 do 0,01mm na 1m2. Dokładność programowa od 0.001mm. Na naszym forum znajdziecie Państwo opisy konstrukcji wraz z ich podstawowymi danymi.