TANIE-cnc.pl

Technologia CNC na każdą kieszeń

 

10 LAT GWARANCJI NA KONSTRUKCJE CNC

 

Jesteśmy najprawdopodobniej pierwszą i jedyną firmą w Polsce dającą 10 lat gwarancji na konstrukcje CNC. Jesteśmy pewni naszych niezawodnych produktów i w związku z tym każda nasza konstrukcja objęta jest dziesięcio letnim okresem gwarancji. To dziesięć lat Państwa spokoju oraz dziesięć lat pewności, że Państwa konstrukcja nie straci swoich parametrów.

 

Niewiele osób podczas zakupu jakiegokolwiek produktu, zwraca uwagę na możliwość serwisowania go po upływie okresu gwarancji. Nabywając u nas konstrukcję, mają Państwo pewność, iż każda część konstrukcji w razie potrzeby będzie dostępna, oraz że uzyskają Państwo pomoc techniczną, jeśli zajdzie potrzeba jej uzyskania. Na polskim rynku istniejemy nieprzerwanie od 2005 roku i czynimy nieustanne kroki w celu rozwoju naszej Firmy jak również poszerzenia oferty.

 

Gwarancja

Na wszystkie konstrukcje udzielamy 10 lat gwarancji. Gwarancji nie podlegają: uszkodzenia mechaniczne powstałe na skutek niewłaściwego użytkowania oraz części podlegające naturalnemu zużyciu, takie jak: śruby, nakrętki, wałki, łożyska, sprzęgła itp.

 

Serwis

Zapewniamy serwis pogwarancyjny oraz dostępność wszystkich części zamiennych.

 

Wsparcie techniczne

Wraz z zakupem otrzymują Państwo dostęp do ok. 50 filmów instruktażowych oraz innych materiałów szkoleniowych.

 

Materiały szkoleniowe

Zapewniamy Państwu dostęp do materiałów, w których pokazujemy, jak w prosty sposób dokonać zaprojektowania detalu, ustawienia parametrów skrawania, itp.